Latvijas 73.Skolēnu Sporta spēles 100 lauciņu dambretē

Noslēgušās Latvijas 73.Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē. Sacensības 100 lauciņu dambretē notika pēc ieilgušās pauzes ierobežojumu dēļ, taču tas nemazināja jauno dambretistu cīņassparu. Cīņu par godalgām piecās vecuma grupās uzsāka teju 150 labākie dambretisti, pārstāvot spēcīgākos dambretes centrus no visas Latvijas - Bauskas, Salaspils, Rīgas 19.vidusskolas, dambretes skolas "Domātprieks", Līvāniem, Rēzeknes, Viļāniem, Baložiem, Dobeles, Kuldīgas, Valmieras, Limbažiem un Salacgrīvas. 

Sacensības norisinājās pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā ieguva medaļas un balvas, bet labākās komandas, kuru rezultātā tika ieskaitīti divi labākie zēnu un divi labākie meiteņu rezultāti, saņēma komandu kausus.

Tāpat šis turnīrs bija atlases sacensības U8 grupas spēlētājiem augustā paredzētajam Latvijas čempionātam 100 lauciņu dambretē, kas būs gada svarīgākais turnīrs jauniešiem starptautiskajā dambretē.

Latvijas Skolēnu Sporta spēles dambretē ir tradīcijām bagātākais dambretes turnīrs Latvijā, kas notiek katru gadu jau kopš 1947.gada. Sākotnēji sacensības notika 64 lauciņu dambretē, bet no astoņdesmito gadu vidus arī 100 lauciņu dambretē. Latvijas Dambretes federācijai ir pagodinājums organizēt šo turnīru, saglabājot tradīcijas jau 73.gadu pēc kārtas.

Rezultāti.

Individuāli

Komandu