Nāciju kausā sākas izslēgšanas spēles

Pasaules dambretes federācija FMJD no jūnija līdz augustam organizē Nāciju kausu tiešsaistē 100 lauciņu dambretē un vīriešu turnīrā noslēgušās priekšsacīkstes, kur, Latvijas izlase nospēlējot cienījami, izcīnīja 6.vietu, kas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ielozēja Senegālas izlasi.

Mačs ar Senegālas izlasi norisinājās 18.jūlijā plkst 21:00 un 19.jūlijā plkst. 21:00. Uzvarētājs (summējot visus spēlētāju izcīnītos punktus) kvalificējās nākamajai kārtai. 

 

Mačs ar Senegālas izlasi 18.jūlijā plkst. 21:00 (uzvara 6 :2) apskatāms šeit

Mačs ar Senegālas izlasi 19.jūlijā plkst. 21:00 (uzvara 5 :3) apskatāms šeit

Kopsummā tika izcīnīta uzvara ar 11:5. kas nozīmēja, ka nākamajā kārtā jātiekas ar Amerikas izlasi, kur mači norisināsies 1. un 2.augustā.

Mačs ar Amerikas izlasi 1.augustā plkst.23:00 (uzvara 5 :3) apskatāms šeit

Mačs ar Amerikas izlasi 2.augustā plkst.23:00 (uzvara 5 :3) apskatāms šeit

Kopsummā izcīnīta arī uzvara šajā mačā un nodrošināta iekļūšana nākamajā spēļu kārtā, kur pretinieks noskaidrosies tuvākajā laikā.

Savukārt sievietēm arī ir noslēgušās priekšsacīkstes, kur noskaidrojies, ka mums pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā ielozēta spēcīgā Baltkrievija. Mači arī norisināsies 1. un 2.augustā.

Mačs ar Baltkrievijas izlasi 1.augustā plkst. 21:00 (neizšķirts 4 :4) apskatāms šeit

Mačs ar Baltkrievijas izlasi 6.augustā plkst. 22:00 apskatāms šeit

Turnīrs notiek lidraughts.com platformā.

Vīriešu grupā piedalās 29 komandas, sieviešu grupā 11 komandas.

Latvijas vīriešu izlases sastāvs - Raimonds Vipulis, Vladislavs Vesperis, Gunārs Gribuška, Roberts Misāns, Andris Keisels, Guntis Valneris, Ričards Osītis, Gunārs Gribuška. Pirmais mačs Latvijas izlasei 21.jūnijā plkst.23:00 ar Surinamas izlasi. 

1.kārta, 21.jūnijs plkst. 23:00 mačs ar Surinamu (neizšķirts 1 : 1 (4 : 4)) aplūkojams  šeit

2.kārta, 27.jūnijs plkst. 21:00 mačs ar Armēniju (uzvara 2 : 0 (7 : 1)) aplūkojams šeit

3.kārta, 28.jūnijs plkst. 23:00 mačs ar Haiti aplūkojams (zaudējums 0 : 2 (3 : 5)) šeit

4.kārta, 04.jūlijs plkst. 21:00 mačs ar Poliju aplūkojams (uzvara 2 : 0 (7 : 1)) šeit

5.kārta, 05.jūlijs plkst. 23:00 mačs ar Dominikānas Republiku aplūkojams (uzvara 2 : 0 (5 : 3)) šeit

6.kārta, 11.jūlijs plkst. 21:00 mačs ar Ziloņkaula Krastu aplūkojams (uzvara 2 : 0 (5 : 3)) šeit

7.kārta, 12.jūlijs plkst. 17:00 mačs ar Krieviju aplūkojams (zaudējums 0 : 2 (3 : 5) šeit

 

Latvijas sieviešu izlases sastāvs - Jeļena Česnokova, Antra Valnere, Zane Magone, Marija Magdalēna Nereda, Zoja Golubeva, Neļa Kristīne Malahovska, Jelizaveta Zaharova, Valda Vasariete Pirmais mačs 21.jūnijā plkst.21:00 ar Igaunijas sieviešu izlasi. 

1.kārta, 21.jūnijs plkst. 21:00 mačs ar Igauniju (uzvara 2 : 0 (5 : 3)) aplūkojams šeit 

2.kārta, 27.jūnijs plkst. 23:00 mačs ar Brazīliju (uzvara 2 : 0 (7 : 1)) aplūkojams šeit

3.kārta, 28.jūnijs plkst. 21:00 mačs ar Holandi aplūkojams (uzvara 2 : 0 (5 : 3)) šeit  

4.kārta, 04.jūlijs plkst. 21:00 mačs ar Baltkrieviju aplūkojams (zaudējums 0 : 2 (2 : 6)) šeit

5.kārta, 05.jūlijs plkst. 21:00 mačs ar Ukrainu aplūkojams (zaudējums 0 : 2 (2 : 6)) šeit  

6.kārta 11.jūlijs brīvs

7.kārta 12.jūlijs plkst. 17:00 mačs ar Krieviju aplūkojams (zaudējums 0 : 2 (3 : 5) šeit  

8.kārta 18.jūlijs plkst. 21:00 mačs ar Izraēlu aplūkojams (uzvara 2 : 0 (6 : 2)) šeit   

9.kārta 19.jūlijs plkst. 18:00 mačs ar Mongoliju aplūkojams (neizšķirts 1 : 1 (4 : 4)) šeit  

10.kārta 25.jūlijs plkst. 18:00 mačs ar Ķīnu aplūkojams (neizšķirts 1 : 1 (4 : 4)) šeit

11.kārta 26.jūlijs plkst. 23:00 mačs ar Surinamu aplūkojams (uzvara 2 : 0 (6 : 2)) šeit