Ziemas kausa izcīņas rezultāti pēc II posma U13 un U16 grupās

Sākušies Ziemas kausa izcīņas posmi tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupās. Kopumā paredzēti pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti dos ieskaiti kopvērtējumā. Kopvērtējuma astoņi labākie dalībnieki U13 vecuma grupā un astoņi labākie dalībnieki U16 vecuma grupā atsevišķi jauniešiem un atsevišķi jaunietēm tiks uzaicināti ņemt dalību finālā. 

 

Otrias posms noslēdzies 15.janvārī, kur noskaidroti sekojoši uzvarētāji pa vecuma grupām.

U13 un U16 grupās jaunietēm uzvarēja Dambretes Attīstības Biedrības (Salaspils) audzēkne Alisa Orlova. Treneris Raimonds Vipulis.

U13 grupā jauniešiem uzvarēja Aleksandrs Ivanovs no Rīgas (Bolderāja) Trenere Zoja Golubeva.

U16 grupā jauniešiem uzvarēja un reizē arī  posmā ar 100% rezultātu uzvarēja Klāvs Norenbergs no Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas. Treneris Kārlis Ozols.

Tabula ar trīs labākajiem II posma rezultātiem pa vecuma grupām

 

U13 un U16 grupās jaunietēm uzvarēja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēkne Diāna Malofeja. Treneris Kārlis Ozols.

U13 grupā jauniešiem uzvarēja Roberts Maikūns no Bauskas sporta skolas. Trenere Inga Bernāte.

U16 grupā jauniešiem uzvarēja un arī reizē posma uzvarētājs Roberts Grišins no Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas. Treneris Kārlis Ozols.

 Tabula ar trīs labākajiem I posma rezultātiem pa vecuma grupām

 

U13 un U16 grupu kopējā I posma (playok) tabula

U13 un U16 grupu kopējā II posma (playok) tabula

Kopvērtējuma tabula U13 un U16 grupām

 

Nākamais III posms Ziemas kausa izcīņā tiešsaistē 64 lauciņu dambretē U13 un U16 vecuma grupām norisināsies 22.janvārī plkst. 18:30