FMJD reitings pasaules spēlētājiem – sievietēm

Poz. Vārds, Uzvārds Valsts Spēlētāja grāds Reitings
0 Oficiālais datu avots FMJD Rating list FMJD (100). Stāvoklis uz 01.jūl.2020 9999
1 Tansykkuzhina Tamara Russian Federation (a-list)        mi 2261
2 Sadowska Natalia Poland (a-list)        mi 2245
3 Chub Tatyana Netherlands (c-list)        mf 2240
4 Kamychleeva Olga Netherlands (a-list)        mf 2237
5 Golubeva Zoja Latvia (a-list)        mi 2228
6 Fedorovich Olga Belarus (a-list)        mi 2221
7 Levina Olga Israel (a-list)         2221
8 Motrichko Viktoriya Ukraine (a-list)        mf 2219
9 Van Lith Karen Netherlands (b-list)         2216
10 Valjukevic Vladislava Lithuania (c-list)         2210
11 Nogovitsyna Matrena Russian Federation (a-list)        mi 2209
12 Polman Petra Netherlands (c-list)         2204
13 Veski Anneli Estonia (c-list)         2197
14 Tkachenko Darya Russian Federation (a-list)        mf 2197
15 Fedorovich Darja Belarus (a-list)        mf 2192
16 Baliakina Tatiana Netherlands (c-list)         2190
17 Geiler Svetlana Germany (c-list)         2187
18 Schalley Ewa Poland (a-list)        mf 2182
19 Cesnokova Elena Latvia (a-list)        mf 2171
20 Baltazhy Olga Ukraine (a-list)        mf 2170
21 Zhang You China (a-list)         2168
22 Mendelson Inna Lithuania (c-list)         2167
23 Verheul Heike Netherlands (a-list)        mf 2166
24 Pashkevich Irina Belarus (a-list)        mf 2165
25 Shulmina Tatiana Russian Federation (c-list)         2164
26 Khodas Irina United States (c-list)         2164
27 Aprosimova Sandaara Russian Federation (a-list)         2161
28 Martjanova Elena Russian Federation (c-list)         2161
29 Toonen Lenie Netherlands (c-list)         2159
30 Gaibova Gulnora Tajikistan (c-list)         2157
31 Heitmeier Mieke Netherlands (c-list)         2155
32 Khvashchynskaya Vera Belarus (a-list)         2153
33 Otten Leun Netherlands (c-list)         2153
34 Leopoldova Nika Russian Federation (a-list)        mf 2153
35 Platonova Irina Russian Federation (c-list)        mf 2153
36 Doumesh Vitalia Netherlands (a-list)        mf 2151
37 Khoroujenko Alla Netherlands (c-list)         2151
38 Yakubovich Yana Belarus (a-list)         2149
39 Shaus Liouba Israel (c-list)         2148
40 Idrisova Aygul Russian Federation (a-list)        mf 2148
41 Altchoul Elena Germany (a-list)         2145
42 Makarenkova Yuliia Ukraine (a-list)         2145
43 Nikalayeva Viktoryia Belarus (a-list)         2144
44 Nakhova Ksenia Russian Federation (a-list)         2144
45 Morzjajedowa Natalya Russian Federation (c-list)         2143
46 Sochnienko Ludmilla Netherlands (c-list)         2140
47 Fedorova Tunaara Russian Federation (a-list)         2140
48 Milshina Elena Russian Federation (a-list)        mf 2140
49 Flisikowska Arleta Poland (a-list)        cmf 2138